Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://alexander-rybak.yetkinforum.com/u136
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

deneme(Özlüyorum Seni Ama Sensizde Yapabiliyorum;)

2 posters
YazarMesaj
janqum&uYus_Z
Admin
Admin
janqum&uYus_Z

Doğum tarihi : 23/08/92
İş/Hobiler : ---
Lakap : meLaqe

deneme(Özlüyorum Seni Ama Sensizde Yapabiliyorum;) Empty
MesajKonu: deneme(Özlüyorum Seni Ama Sensizde Yapabiliyorum;)   deneme(Özlüyorum Seni Ama Sensizde Yapabiliyorum;) Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 3:07 pm

Bekleyen Beklenen

Neden bu anlamsız gidişlerin?Neden bu gelişlerin.Anlam veremiyorum yaptıklarına.

Her gittiğinde bekliyorum belki gelir diye.Neden gittiğini nereye gittiğini sorgulamadan.

Her geldiğinde de kendini haklı çıkaracak yalanlar söylüyorsun.Sen anlatıyorsun yalanlarını ben dinliyorum.Sevmese özlemese gelir mi, diye düşünüyorum.Aslında biliyordum sıkılıp gittiğini ve benim gibi seveni bulamayıp geri geldiğini. Neden yapıyorsun bunu?

Ne gitmekten bıkıyorsun ne gelmekten.Gururunu okşuyor değil mi her gittiğinde seni sevenin olduğunu bilmek her geri geldiğinde sorgusuz sualsiz seni sevmeye devam eden birinin olduğunu bilmek.

Her gidişinde son sözümü sorardın ya her zaman da aynı cevabı alırdın seni seviyorum derdim senin sözün de her zaman aynıydı kendine iyi bak hoşça kal.İkimiz içinde en iyisi bu derdin.Bu sadece senin için iyiydi.

Yine gidiyorsun Yine son sözümü soruyorsun roller aynı sadece sözler değişti hoşça kal

Neden gözlerin doldu?Artık gittiğinde geride seni bekleyenin olmaması mı zoruna gidiyor?İkimiz içinde en iyisi bu demez miydin?İşte sana göre iyi olan buydu.

Seni çok sevdim hala da seviyorum ama yoruldum gitmelerinden.Hoşçakal.Kendine iyi bak.

HER ZAMAN MUTLU OLMAN DİLEĞİYLE…
https://alexander-rybak.yetkinforum.com/
Kerry_Jesse

Kerry_Jesse

İş/Hobiler : oyalanmak
Lakap : cok . dadludx

deneme(Özlüyorum Seni Ama Sensizde Yapabiliyorum;) Empty
MesajKonu: Geri: deneme(Özlüyorum Seni Ama Sensizde Yapabiliyorum;)   deneme(Özlüyorum Seni Ama Sensizde Yapabiliyorum;) Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 12:46 pm

teşekürler...

deneme(Özlüyorum Seni Ama Sensizde Yapabiliyorum;)
1 sayfadaki 1 sayfası