Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://alexander-rybak.yetkinforum.com/u136
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~

5 posters
YazarMesaj
janqum&uYus_Z
Admin
Admin
janqum&uYus_Z

Doğum tarihi : 23/08/92
İş/Hobiler : ---
Lakap : meLaqe

~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Empty
MesajKonu: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimeSalı Haz. 16, 2009 7:32 pm

rtrtr iŞTe KıZLaR KLüßü ghgh

Canı SıKıLanLar, :kıyamam: SevqiLisinDen ayrıLanLar, hghhh
HayatınDan Memnun oLmayanLar, jjkk
iŞte DediKodu oDamız.

Hadi Dök iÇini RahatLa ehjj
https://alexander-rybak.yetkinforum.com/
__ALEXANDER__

__ALEXANDER__

Doğum tarihi : 22/05/95
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Alexandercı

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 9:38 am

sevgilim düşmanımla çıktı . çok sinir bozucu bi durum şşşş hghhh
MiSs ~~ Etİk

MiSs ~~ Etİk

Doğum tarihi : 14/07/94
İş/Hobiler : Samsun
Lakap : sheitan

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 12:59 pm

düşmanın oldunu bile bilemi çıktı kzıı

Ayy çok mutsuzum yhaa baranı düşünmeden edemiomm yuy hghhh
__ALEXANDER__

__ALEXANDER__

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 6:24 pm

evet aynen öyle . olayı kısaca anlatıyım isterseniz : sınıfta seda adında bir kız vardı ve ben onla görüş zıtlı yüzünden kavga ettim . bayağı ağır kelimeler söyledi ama bir de ben sınıfta biraz suskun biriyimdir . e susukun olunca iyice üzerime geldi . ayrıldığım sevgilimin adı da barıştı . daha sonra barış kavgayı öğrenmişti ve yanımıza gelimişti seda da o zman gördü zaten barışı . ben olmadığım zamanlarda barışa sürekli işte bırak şunu bak ay parçası gibi çocuksun bundan iyisini bulursun falan filan diye bişeyler söylüyomuş bamna da sonra sınıfta anlattı . daha sonra barış nedenini anlamdığım bir şekilde beni bıraktı ve sedayla çıktı . üstelik bizim düşamn olduğumuzu bile bile şşşş hghhh

ffff emin ol baran da seni düşünüyordur olo
janqum&uYus_Z
Admin
Admin
janqum&uYus_Z

Doğum tarihi : 23/08/92
İş/Hobiler : ---
Lakap : meLaqe

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 7:49 pm

yğmur sninki çok üzücü bi durum.. bn daha beterini de yaşadım.. 3 sene sevdim.. ama akrbmla çıktı.. bu durum daha acı verici bnce..
https://alexander-rybak.yetkinforum.com/
__ALEXANDER__

__ALEXANDER__

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 4:32 pm

akrabağınla mı çıktı . of of of of . geçmiş olsun :(
pıtıRcıkK

pıtıRcıkK

İş/Hobiler : öğrenci-net
Lakap : pıtırcık

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 4:36 pm

ewt öle.. akrabam kullandı okadar dedim inanmadı şimdi pişman tbi bna inanmadığı için..
alexander_kolik

İş/Hobiler : alexanderin fotolarına bakmak ve dinlemek
Lakap : norweçli..

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 8:57 pm

kızlar sizde başka konu bulunya hep şiirlerden mi konuşucaz
__ALEXANDER__

__ALEXANDER__

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:39 am

aam biz şiirlerden konuşmuyoruz ki ... onlar sadece imza .... biz oğlanlardan bahsediyoruz.....xD XD xD xD xD xD :D :D
alexander_kolik

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:43 am

sen ne kendini beyenmişsin böyle ya..insan gbi dursana..kafam atmaya bşladı bak..yeni geldik die sesimim çıkarmıyorum ama sabrımında bi sınırı war
__ALEXANDER__

__ALEXANDER__

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:51 am

bu senin sesini çıkarmamış halin mi . biz bu sitede kardeşçe barış içinde yaşamaya özen gösteriyoruz . lütfen sen de bu unsura uy . üstelik sen bu sitenin forum kurallarıın okumadın herhalde kötü sözü bir kere unutacaksın . karşı tarafı küçümsemeyeceksin ve durduk yere konuyla alakası olmayan konuları açmayacaksın. bu unsurlara uymayacaksan git . bizim buraki amacımız . aynı görüşlü insnaların kardeşçe ve birlikte hoş vakit gerçirmesini sağlamak . bu unsurlara uymayacaksan kusura bakma asıl biz seni istemeyiz . diğer internet sitelerinde var böyle kurallar uymayan insanlar 'ın üye olduğu siteler gibi değildir . tekrra söylüyorum amacımız aynı görüşlü insanların birlikte kardeşçe ve hoş vakit geçimresini sağlamak ...
alexander_kolik

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:54 am

madem bozuk plak gibi bu sözü tekrarlıosun o zaman sende hoş vakt geçirmemi sağla..beni kçmser gibi laf atma..evet bu bnm konuşmamış halim..
__ALEXANDER__

__ALEXANDER__

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 8:59 am

ben sana diğer bölümlerde de dedim. amacım seni küçümsemek değil. bu sadce bi uyarı . zaten yeni geldiğini kendin söyledin . pek bilmiyosun siteyi kullanmayı . ilk üye olduğumda ben de öyleydim . ama sonra alıştım . hem bunu bana da söylediler ama senin gibi alınmadım ve teşekkür edip konu açtım . olması gereken de bu zaten .senden teşekkür etmeni falan da beklemiyoruz yanlış anlama . ama karşı tarafa saygılı olmalısın . bu sitenin bi kuralı var . lütfen forum kurallarını tekrar oku ...
alexander_kolik

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 9:05 am

amacını anladım ben seninde.. nasıl site kullanmayı bilmiorum ..ben daha önce ece erken yıldız tilbe burak sağyaşar ve bi çok ünlüye fun club yaptım ve canlı konuştum ...hepside bni tanıolar ama bnm sitem rahattı bunu anlayamadım evet...senden teşekkr etmemi bekleme ben zaten teşekkr edilmesi gerekn zaman ederim..CNM
__ALEXANDER__

__ALEXANDER__

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 9:15 am

ne güzel bak birsürü kişinin fan clubına katılmışsın . o sitenin forum kuralları nasıldı ben bilmiyorum ama buranın kuralları belli . ve senden istediğim sadece bu kuarllara uymaktı . seni küçümsemek değil . amacımı anladığına sevindim . umarım sitede iyi vakit geçirirsin..=)
alexander_kolik

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 10:55 am

pek öyleye benzemio ama inşallah geçiriri...ben zaten gerekli kurallara uyarım..oratama çbk ayak uydurmayı bliorum
pıtıRcıkK

pıtıRcıkK

İş/Hobiler : öğrenci-net
Lakap : pıtırcık

MesajKonu: Geri: ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~   ~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~ Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 10:56 am

burası kavga salonu değil ikinizde konuşmalarınıza dikkat edin.. burada biz dertlerimizi anlatıorduk konuyu saptırdınız..[b]__ALEXANDER__ : sana bişi demiorum haklı olduğun yerler çoktu ama uzatmamalıydın gerekirse biz alexander_kolik adlı üyeyi banlardık.. [/b]

#KONU KİLİT#

~ KızLarın DeDiKoDu Odası ~
1 sayfadaki 1 sayfası