Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://alexander-rybak.yetkinforum.com/u136
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

hangi meslek aşkını nasıl ilan eder

YazarMesaj
meral

İş/Hobiler : kitap okumak
Lakap : deniz anası

hangi meslek aşkını nasıl ilan eder Empty
MesajKonu: hangi meslek aşkını nasıl ilan eder   hangi meslek aşkını nasıl ilan eder Icon_minitimePerş. Haz. 25, 2009 3:53 pm

Ayakkabıcı : ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Moderator: senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm tam bizim mod'a göre göre..

Müzisyen : kalbimin sol anahtarı, yarımlık notam, bu porte var ya.. sana feda olsun

Kasap: senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Şoför: tepnemi kaybettim sen benden gittin gideli.......

Avukat: itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili: bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor : öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri: Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore, sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi : buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma

Benzinci : sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard : Seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

Lunaparkçı:gondoldan indim çarpışan otom arızalandı.....sigaralara denk gelmiyor kasnaklar......dönme dolap ettin beni peşinde.....yeter artık aşıkım uleeen

hangi meslek aşkını nasıl ilan eder Yapmaabi hangi meslek aşkını nasıl ilan eder Yapmaabi hangi meslek aşkını nasıl ilan eder Yapmaabi hangi meslek aşkını nasıl ilan eder Yapmaabi hangi meslek aşkını nasıl ilan eder Yapmaabi hangi meslek aşkını nasıl ilan eder Yapmaabi

hangi meslek aşkını nasıl ilan eder
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» alex eger secim arasinda kalsaydi arkadasinimi secerdi yoksa askini mi?
» Henüz Meslek Edinmemişlerin Dikkatine! İŞTE ERKEKLERİ ÇEKİCİ KILAN MESLEKLER
» Hangi film karakteri olmak isterdin??
» Küçükken Hangi Çizgi Film'i İzlerdiniz?
» yeni temamız nasıl?