Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://alexander-rybak.yetkinforum.com/u136
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

alex'in ilişkileri hakkında röportajı

2 posters
YazarMesaj
mimicry

İş/Hobiler : öğrenci müzik
Lakap : mimicry

alex'in ilişkileri hakkında röportajı Empty
MesajKonu: alex'in ilişkileri hakkında röportajı   alex'in ilişkileri hakkında röportajı Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:59 pm

arkadaslar dun rus kanallarindan birinde alexin bi roportajini izledim haberlerde gosteriyordular.benim babam her aksam rusyadan haberlere bakiyo ben de mecbur onunla bakiyodum sonra bi ara odama kadar geldim bi baktim annem bagiriyo mimi mimi kos senin ordek cikti televizyona((yaa benim annem alexin ordege benzedigini dusunuyoda biraz alex'in ilişkileri hakkında röportajı Grin tabi ailede her kes biliyo nasil sevdigimi onu,nerde gorseler cagiriyolar,hatta gecen gun saat sabahin 6si annem erkenden kalkmis televizyonu acmis bi de baktim kimse beni yataktan atdi yere gozumu acip ne gorsem iyi??annem beni atmis yere kaldirmaya calisiyo bizim kanallardan birinde alexin klibini veriyolar,tabii evdede kesin talimat var alexi nerde ne zaman gorseler bana haber verilecek alex'in ilişkileri hakkında röportajı Grin inanirmisiniz sabah 6da klibe baktim sonra yine uyudum alex'in ilişkileri hakkında röportajı Grin))neyse konumuza donelim,hemen kosa kosa salona geldim o aradada kucuk bi kaza yaptim tabi frenler tutmadi o heyecanla kapiya daldim pat kut diye.babamda kizdi bi ordek icin bu kadar ayilip bayilir mi insan dige.ama o ara ben tabi televizyonun icine girmisim hic duymuyorum.evet alexe konserden sonra soruyolar ki eurovisiondan sonra cok tanindiniz artik milyonlarca kiz hayraniniz var hepsi sizin icin olmeye hazir bu konuda ne diyeceksiniz??alexde dedi ki evet biliyorum ben de onlari cok seviyorum hepsine tesekkur ederim.sunucu soruyo ki hic hayranlarinizdan biriyle aranizda bi sey oldumu??alex de gulmeye basladi ve dedi ki bir isvecli kiz hayranimla olmusdu.bana konserimde numarasini verdi,ben de aradim ve bulusduk cok guzel bi vakit gecirdik,ama bu kucuk kacamakdan kimsenin haberi olmadi.sunucu hala gorusuyor musunuz dedi,alex te hayir sadece bi kez gorusduk zaten ben onunla bir iliski dusunmedim,sadece aradim ve bulusduk.sunucu su anda hayatinizda biri var mi dedi,alex hayir su an boyle seylere ayiracak vaktim yok ben ancak konserlere gidiyorum zaten su andada boyle bir iliskiye hazir degilim.yani arkadaslar alexin isvecli bi kizla bulusmasi dogrudur bunu kendi agziylada soyledi.bi de arsiz arsiz diyo ki isvecli kizlar norvecli kizlara gore daha iyi.norvecli kizlar utangac oluyolar.yani sen suna kisaca ben arsiz kizlardan hislaniyorum desene oglum.neyse arkadaslar ben bunlari izledim dinledim size de soylemek istedim.alexin zaten capkin bi erkek oldugunu biliyoduk dimi??ben sasirmadim hic.bu arada bi seyde farkettim alex tem olarak rusca konusamiyor.cok hizli konusuyor o yuzden arada bin kere hata yapiyor.ve en cok sevdigi ulke new york mus

En son mimicry tarafından Cuma Eyl. 18, 2009 3:06 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mimicry

İş/Hobiler : öğrenci müzik
Lakap : mimicry

MesajKonu: Geri: alex'in ilişkileri hakkında röportajı   alex'in ilişkileri hakkında röportajı Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:59 pm

yorum size ait
...BENSU...
Moderatör
Moderatör
...BENSU...

Doğum tarihi : 26/06/95
İş/Hobiler : Keman Çalmak - Arkadaşlarımla Vakit Geçirmek
Lakap : Besnu

MesajKonu: Geri: alex'in ilişkileri hakkında röportajı   alex'in ilişkileri hakkında röportajı Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 5:28 pm

saool cnm emeğine sağlık

alex'in ilişkileri hakkında röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Life RU röportajı
» Moderatörlük Başvuruları Hakkında
» Alex'le Sevgilisi Hakkında Ropörtaj
» hadise açıkgöz hakkında bilgiler...
» japonca dili hakkında bilgilerrr