Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://alexander-rybak.yetkinforum.com/u136
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ikizlere sikça sorulan sorularin cevaplari

2 posters
YazarMesaj
pıtıRcıkK

pıtıRcıkK

İş/Hobiler : öğrenci-net
Lakap : pıtırcık

Ikizlere sikça sorulan sorularin cevaplari Empty
MesajKonu: Ikizlere sikça sorulan sorularin cevaplari   Ikizlere sikça sorulan sorularin cevaplari Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 5:22 pm

bir ikizin ağzından ona sıkça sorulan soruların cevapları :
1 - hayır efendim, burama dokununca o da hissetmiyo.senin aklın alıyor mu kuzum öyle birşeyi?öyle birşey var olsaydı seks hayatımız çok daha renkli geçerdi
2 - evet birimiz hastalanınca diğerimizin de hasta olması büyük ihtimaldir.ama 24 saatini hasta birisiyle beraber geçirsen sen de hasta olursun
3 - evet karıştıran çok oluyo, ama insanın sevgilisi buna dahil değildir, öyle olsaydı sevgili olmazdı onun adı,başka birşey olurdu.şimdi söyleyemem ama çok ayıp
4 - ikiz olmak nasıl birşey diye soruyorsunuz.ne bileyim ben?normal kardeş olmadım ki ben.ama şöyle anlatabilirim; küçükken hiçbirzaman oyun arkadaşı aramak zorunda olmazsın. durmadan aranızda karşılaştırma yapıldığı için aranızda sürtüşmeler olabilir. ikizler iyi geçinmek zorunda değildir. insanlar bazen aynaya bile bakmaya dayanamazken biz heryerde kendimizi görüyoruz.
5 - hayır hiçbirzaman birbirimizin sınavına girmedik bu ahlaksızlık olur. zaten ikiz olduğunuzu öğrenen hocalar genelde bırakın öğrenci kimliğini nüfus cüzdanına bile bakarlar.
6 - sevgili ilkokul öğretmenim. kabul edin artık kopya çekmediğimizi, sınıfın öteki ucundaki adamla aynı şeyleri yazmamız sadece şans işi, kurcalamayın artık
7 - bir olay karşısında farklı zamanlarda veya birbirimizden habersiz olarak aynı tepkileri vermemiz, aynı kelimeleri kullanarak cevap vermemiz beraber büyüdüğümüzün bir işaretidir, telepatik yeteneğimizin değil. öyle birşey olsaydı şu anda dünyanın en başarılı adamları ikizler olurlardı
8 - hayır dedim. orama dokununca o da hissetmiyo
9 - bizi ayırt etmek çok kolay. bi kere isimlerimiz farklı, bunu deneyin
10 - evet çok kastırmadıktan sonra telefondakinin hangimiz olduğunu bilemezsin ama bunu seni korkutmak için söylemiyorum,bilgin olsun diye söylüyorum
aslında dha yazıcak çok şey var, şikayet edicek çok şey var..bu milletin eğitilmesi gerekiyor arkadaşlar. ikizlik öyle pek te ahım şahım bişey değil.sana benzeyen kardeş işte o kadar
ayrıca
keske dorduz olsaydik okula bi gun onlar giderdi bi gun biz
Kerry_Jesse

Kerry_Jesse

İş/Hobiler : oyalanmak
Lakap : cok . dadludx

Ikizlere sikça sorulan sorularin cevaplari Empty
MesajKonu: Geri: Ikizlere sikça sorulan sorularin cevaplari   Ikizlere sikça sorulan sorularin cevaplari Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 9:40 pm

teşekürler. paylasım için...

Ikizlere sikça sorulan sorularin cevaplari
1 sayfadaki 1 sayfası