Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://alexander-rybak.yetkinforum.com/u136
Son Ziyaretiniz:

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!

+3
__ALEXANDER__
_alexander_hayranı
DiLaN_RyBaK
7 posters
YazarMesaj
DiLaN_RyBaK

DiLaN_RyBaK

İş/Hobiler : müzik dinlemek ( sadece Alexander'ın müzikleri :)) resim yapmak (Alexander'ı çizmek ) :):)
Lakap : Alexander manyaqıı xD

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Empty
MesajKonu: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:06 pm

Arkadaşlar ne kadar Alexander hayranı olsakta biliyoruz ki Alexander Rybak'ın sevmeyenleri de var fakat artık yetti...Facebookta bi grupla karşılaştım grubun adı Şerefsiz ' Alexander Rybak ' bunu söylemek istemezdim ama malesef böyle. sitesi de https://www.facebook.com/s.php?ref=search&init=quick&q=alexander%20rybak&#/pages/erefsiz-alexander-rybak/99499707268?ref=search lütfen buna dur diyelim buna benzer bir sürü alexandera karşı küfür içeren siteler var ama en ağırıma giden bu.. bu grubu şikayet edersek ve kapatılmasını sağlarsak sıra diğer gruplara da gelir.. lütfen duyarsız kalmayalım ...
Bir başka konuda açtığım gruba durmadan saldırıda bulunuyor ve tehditler savruluyor grubun adı Yalın alexanderı deil ''Alexander yalını mahkemeye versin'' bu da sitesi https://www.facebook.com/s.php?ref=search&init=quick&q=alexander%20rybak&#/group.php?gid=80300344794&ref=ts rica ediyorum bu grubun üye sayısını arttıralım sizlerle beraber lütfen..!! Yağmur arkadaşımıza ve bana durmadan hakaret içeren mesajlar gönceriyolar ve grubun duvarına da aşşağılayıcı şeyler yazıyorlar . Ylın fan sitesinde gördüm hakkımızda yazılan yorumlar ; öncelikle siteyi veriyim isterseniz ordanda bakabilirsinizhttps://www.facebook.com/inbox/?drop&ref=mb#/pages/YALIN-ve-YFC/83898841290?ref=ts

Türkan Sarıkaya Ben şikayet edeli bi hafta fln oluyo hala kapatılmadı bu grup ya çok sinirimi bozuyo

Dün, 19:41 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q1403948434_5381

Bagcan Yüceünüvar ewet yaa kapatılsın artıkkk...
alexanderda kim oluyo yaaa!!!

Dün, 19:49 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q765652435_880

Elif Şen ayyyy dalcam sunlara yaaa:@

Dün, 19:51 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q83898841290_2830

YALIN ve YFC Arkadaşlar Beni gruptan artık engellediler.. Yoksa susturamıyorlardı.. biz gerçeği söyledikçe onlar mesajlarımızı sildi .. Hatta bir YFC üyesine hakaret dahi ettiler.. Ama grup hala ayakta ne yazıkki ..

Dün, 19:55 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q_silhouette

Fatma Kırcalı kendi sanatçılarını deiilde elin adamını savunuolar
xs

Dün, 20:01 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q1501724823_5358

Sinem Burhan 21 üye! Bunu şikayette de dile getirdimm..!!
Haklı olsalar 21 üye olmazdı heralde dimi ?!!
Bikaç kişi toplanmışş..Ama hani Alexander'ı da sevdiklerinden değil çoğuu ! Yalın'a karşı olsunlar daa ne olursa olsunn!!
o Alexander'a hayran olanlara da tek soRum şu..> 2 günde nasıl hayran oldular sadece 1 şarkıylaa..Ama 1.oldu yaa hayran olmasalar,sevmeseler (daha doğrusu seviyorum sanmasalar !) olmazz..!! Ayıpp olurr!

Dün, 20:04 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q1366504833_7537

Tuğçe Kapan ya bırk savunsunlar yaa gözlerine tır kaçmış galiba kimin çaldıın göremiyolar
o yüzden herkes
...........anti alexandır rybak ......... a üye olsun

Dün, 20:04 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q1364820722_9455

Türkan Sarıkaya Biraz araştırdım grubun kurcusu Keremcem aşığı..Heralde Yalın'a da gıcık öyle görünüyo.Grubun kurucusuna da o grubu kaldırması için mesaj gönderdim.Offff kalksın biraz önce kafayı yiycem

Dün, 20:05 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q1364820722_9455

Türkan Sarıkaya sırf grubun kurucusu keremcem hayranı diye keremceme çok pis gıcık gitmeye başlıorum

Dün, 20:08 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q757467257_1469

Tuuba Kura gerçeği hepimiz biliyoruz . boşa yapıyorlar ama grup umarm kapatılır :(

Dün, 20:50 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q1315089373_1592

Türkan Demirci şeytan diyoki gruba katıl ağzına geleni say

Dün, 21:11 · Şikayet Et

Furkan Demir gruba katıldım vee küfr ettim kurucuyada oraya yorum yapan salağada :s ama birasdan siler fatmada bi sürü şey yazdı silmş ama gerizekalılae

Dün, 21:19 · Şikayet Et

Furkan Demir profil resmlerndede yalınn yüzüyle oynamışlar :S:S:S:S:S hepsi mal beynli öküzz

Dün, 21:20 · Şikayet Et

Fatma Kırcalı siliyolar eet yaa...mal beynli deme furkan ya xD onlarda hiç beyin yokki

Dün, 21:21 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q757467257_1469

Tuuba Kura bnm keremcemn siteye üye arkadaşm var o kızı tanıomuş bi b*k yapamaz o yazdı s:

Dün, 21:38 · Şikayet Et

Fatma Kırcalı yapamaz tabi tubacım

Dün, 21:56 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q83898841290_2830

YALIN ve YFC dilanla özelden irtibata geçtim arkadaşlar =) kapatmıycakmış :D nereye kadar dayancak acaba ? :D

Dün, 22:19 · Şikayet Et

Fatma Kırcalı dilan gerisekalısı benle frkana km bu iki salak demş :S deli walla deli kapatmasın bakim nereye kadar dayancak görelim..

Dün, 22:21 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q1160116873_299

Gamze Karagöz hakketen manyak yaaa harbi manyak salak yalın ı karalamaya calısıyo ama beceremicek

Dün, 22:36 · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q793594332_3150

Simay Mazmanoğlu zeka özürlü insanlar hemen kendini belli ediyor.. yazık kızcağıza ya acıdım şimdi keremcem aşığıymış demek.. keremcem adam gibi bir iş yapamadığı için başkalarına çamur atarak adamı yükseltmeye çalışıyor, üzücü :D biri bu kıza akıl sağlığının yerinde olmadığını beyan etsin :D :D

3 saat önce · Şikayet Et

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Q1038048373_2303

Ceren Erkut Bırakın ya müzik kulağı olmayan insanlarla uğraşmaya değmez.Madem şarkıdan bişey anlamıyosun en azından insan kendi sanatçışına sahip çıkar elin norveçlisine değil.

Çok sinirimi bozuyolarrrrrrrrrrr şşşş lütfen bana yardımcı olun !!
_alexander_hayranı
Moderatör
Moderatör
_alexander_hayranı

Doğum tarihi : 15/09/96
İş/Hobiler : hiç bi şeyyy
Lakap : kiboş :p ama Siz kLanMayn .d :p !

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:14 pm

tmm canım yardımcı oluyoz hemennnn
http://dimabilanturkey.forummotion.com/forum.htm
_alexander_hayranı
Moderatör
Moderatör
_alexander_hayranı

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:16 pm

küfür et diyecem ama olmaz şikayet ederlerr
DiLaN_RyBaK

DiLaN_RyBaK

İş/Hobiler : müzik dinlemek ( sadece Alexander'ın müzikleri :)) resim yapmak (Alexander'ı çizmek ) :):)

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:18 pm

evet zaten grubu kaç defa şikayet etmişler küfür etmediğim halde ve durmadan mesaj gönderip tehdit edioler x@
_alexander_hayranı
Moderatör
Moderatör
_alexander_hayranı

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:18 pm

sinirler aslında onlar şerefssizlerrr
DiLaN_RyBaK

DiLaN_RyBaK

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 2:08 pm

__ALEXANDER__

__ALEXANDER__

Doğum tarihi : 22/05/95
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : Alexandercı

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 3:12 pm

merak etme biz gerekeni yapıcaz öyle ya da böyle
pıtıRcıkK

pıtıRcıkK

İş/Hobiler : öğrenci-net
Lakap : pıtırcık

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 3:44 pm

böle şeylere pek takmayın bnce.. bnimde grmüşlüğüm vr herkesin zevki kendine.. bizim açtığımız gruplarda olmasında ne halleri varsa grsünler..
__ALEXANDER__

__ALEXANDER__

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 10:18 am

oluır mu öyle şey bu gruplar dışında 2 tane daha grup vardı '' Alexander Rybak'a keman değil kemnaın kendisi girsin '' diye bir de '' Edward'a bella , Alexander'a keman konçerosu girsin '' diye grup vardı ilk grubu şikayet ede ede kapattırdım ; ama 2. cisi hala yayında ve açıklamayaa da ( 2. grup ) '' bu iki lavuk yüzünde türkiyedeki abaza kız sayısı arttı '' yazmışlar yani bu direkt olarak Alexander Rybak hayaranlarına gidiyor . hem bize gitmese bile burda söz konusu olan alexander daha ötesi var mı . . .
...BENSU...
Moderatör
Moderatör
...BENSU...

Doğum tarihi : 26/06/95
İş/Hobiler : Keman Çalmak - Arkadaşlarımla Vakit Geçirmek
Lakap : Besnu

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 10:02 pm

ayyy tam anlamıyla ruh hastası bunlar
__ALEXANDER__

__ALEXANDER__

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 11:25 am

evet ya bunların yeri tımarhane resmen varya facebookta bu gibi gruplar tam 11 tane hepsinin de linkini koyucam yakında :@
...BENSU...
Moderatör
Moderatör
...BENSU...

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeCuma Tem. 24, 2009 1:12 pm

ne kadar da fazla ben bu kadar tahmin etmiyodum bir iki tane vardır sanıyodum ama 11 tane diyosun birinin bunlara dur demesi lazım
_daniel'm_
Admin
Admin
_daniel'm_

Doğum tarihi : 02/04/92
İş/Hobiler : ...
Lakap : thuyqu

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 2:07 pm

elimizden geldiği kadar yardımcı olacağız :)
https://alexander-rybak.yetkinforum.com
...BENSU...
Moderatör
Moderatör
...BENSU...

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimeÇarş. Tem. 29, 2009 3:21 pm

bizim ne yapmamız lazım tam olarak???????
emrybak

İş/Hobiler : Bilgisayar
Lakap : Obelisus

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!   Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!! Icon_minitimePtsi Ağus. 10, 2009 6:01 pm

niye şerefsiz diolar

Arkadaşlar lütfen bakınn !!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Gelen Arkadaşlar
» Hepinize selam arkadaşlar