Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://alexander-rybak.yetkinforum.com/u136
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

alex'in hijyen hastalığı

4 posters
YazarMesaj
mimicry

İş/Hobiler : öğrenci müzik
Lakap : mimicry

alex'in hijyen hastalığı Empty
MesajKonu: alex'in hijyen hastalığı   alex'in hijyen hastalığı Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:53 pm

bi röportajdan okudum.roportajda sunucu alexe her hangi bir hastaliginin olup olmadigini sordu alex de gulmeye basladi, daha sonraysa tam bir hijyen hastasi oldugunu soyledi.bir gunde kac kez yemek yerse(arada atistirmalarda dahil)o kadar dislerini fircaliyormus.bu yuzden her ay yeni bir dis fircasi almak zorunda kaliyormus.daha sonra basina gelen bir olayi anlatti.olay bu:bir gun alex gazeticlerle birlikte yemege cikar,yemek esnasindada roportaj yaparlar,yemek yemeyi bitirdikten sonra kahve icmeye karar verirler alex se ozur dileyip disari cikar, yaklasik 20 dakikadan sonra gelir,artik gazeteciler kahvelerini icmis gitmeye hazirlaniyorlardir, alex geldikten sonra onun nerede oldugunu ve neden bu kadar gec geldigini sorarlar, alex se cevap olarak dislerimi fircalamaya gittim der, gazeteciler alexin onlarla dalga gectigini dusunup ona kizar ve yaptiklari roportaji yayinlamaktan vazgecerler.halbuki gercektende zavalli cocuk dislerini fircalamaya gitmisdi alex'in hijyen hastalığı Grin.neyse baska bi hastaligiysa(ki yine hijyenle ilgili)her gun en az 15 kez ellerini yikar.bu yuzden elleri hep kuru ve bembeyaz olur.bu yuzden tee cocuklugundan beri annesiyle sik sik kavga ediyormus.ve alex yaninda tasidigi cantasinda hep yedek bi dis fircasi, dis pastasi ve sabun tasioyrmus.simdi yorumu size birakiyorum.bence bu iyi bi sey yani temiz biri oldugunu gosteriyor bu.haa bir de aklimdayken yazayim alexin vucudunda en sevdigi yeri saclari, en sevmedigi yeriyse burnuymus.burnunun ucken sekilli oldugunu ve cok buyuk oldugunu dusunuyormus
...BENSU...
Moderatör
Moderatör
...BENSU...

Doğum tarihi : 26/06/95
İş/Hobiler : Keman Çalmak - Arkadaşlarımla Vakit Geçirmek
Lakap : Besnu

MesajKonu: Geri: alex'in hijyen hastalığı   alex'in hijyen hastalığı Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 5:29 pm

ne tesadüf benimde var temizlikle ilgili takıntılarım ayrıca paylaşımın için saol
_alexander_hayranı
Moderatör
Moderatör
_alexander_hayranı

Doğum tarihi : 15/09/96
İş/Hobiler : hiç bi şeyyy
Lakap : kiboş :p ama Siz kLanMayn .d :p !

MesajKonu: Geri: alex'in hijyen hastalığı   alex'in hijyen hastalığı Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:28 pm

benim fazla uyok ama titizimdir :D
http://dimabilanturkey.forummotion.com/forum.htm
...BENSU...
Moderatör
Moderatör
...BENSU...

MesajKonu: Geri: alex'in hijyen hastalığı   alex'in hijyen hastalığı Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 2:32 pm

ben de alex gibi dişlerimi çok fırçalamam ama diğer knularda acayip hassasım arada başıma dert olmuyo da diil
GÜLNİiHAL

İş/Hobiler : GÜL NİHAL
Lakap : ALEXANDER RYBAK HAYRANII

MesajKonu: Geri: alex'in hijyen hastalığı   alex'in hijyen hastalığı Icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 10:03 am

AYY CANIM AMA BENCE BURNUDA ÇOK GÜZELL HELE SAÇLARI SAÇLARINA BAYILIYORUM HİJYEN KONUSUNA GELİNCE TİTİZLİKTE GÜZEL BENCE AFERİM TEMİZ ÇUÇUK alex'in hijyen hastalığı 999933
...BENSU...
Moderatör
Moderatör
...BENSU...

MesajKonu: Geri: alex'in hijyen hastalığı   alex'in hijyen hastalığı Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 11:30 am

:))))

alex'in hijyen hastalığı
1 sayfadaki 1 sayfası