Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alexander Rybak En İyi Fan Sitesi Hoşgeldin; Misafir !
Senin Toplam 0 Mesajın Var.
Son Üyemiz : https://alexander-rybak.yetkinforum.com/u136
Son Ziyaretiniz: Perş. Ocak 01, 1970

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

alexander'ın ilk aşkı

3 posters
YazarMesaj
mimicry

İş/Hobiler : öğrenci müzik
Lakap : mimicry

alexander'ın ilk aşkı Empty
MesajKonu: alexander'ın ilk aşkı   alexander'ın ilk aşkı Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:56 pm

alex hakkinda bi haber okudum.orda yazildigina gore alex ilk kez 7yasinda bi kiza asik olmus, ve bu kiz onlarin yan bahcedeki komsularinin 17yasindaki kiziymis.kiz alexten tam 10yas buyukmus ve alex o yaslarda o kizi hayatinin aski adlandiriyormus.o kiz icin o zamanlar bir suru sarki yazmis.ve kzin ismi Seraymis.alexin soyledigine gore kiz aslinda o kadarda guzel bir kiz degilmis.ahh cocukluk iste alexander'ın ilk aşkı Wink neyse alex sirf serayi gormek icin hergun aslinda cok iyi anladigi matematik dersini anlamadigini soyluyormus ve sera onlara alexe derslerinde yardimci olmak icin geliyormus.alex de bu vesileyle serayi hergun gorme sansini yakaliyormus alexander'ın ilk aşkı Grin aslindaysa kizin matematikden anladigi tek bir sey bile yokmus.alex o kiz hakkinda konusurken soyle diyormus, sera bana yardimci olmak icin her aksam saat 8de bize geliyordu,bizse aksam yemegimizi saat 8de yiyorduk.ben sera icin erkenden yemegimi yiyip sanki partiye gidiyormusum gibi giyinip odami toparlayip buyuk bir heyecanla onu bekliyordum,annem seraya asik oldugumu farkindaydi ve bana durmadan ayni cumleleri soyluyordu gun gelecek bu yaptiklarini dusunup guleceksin ve o gun yaninda sera degil yasina uygun bir kiz olacak ve o kiz senin esin olacak.ben artik bu cumleleri ezberlemistim.bir gun yine sera bize geldi,ama bugun digerlerinden cok farkliydi,cunku bugun ben butun cesaretimi toparlayip seraya ona deli gibi asik oldugumu soyleyecektim.aksam oldu saat tam 8di ve iste kapi caldi ben kosarak merdivenlerden indim ve kapiyi actim,ama gordugum manzara hic bekledigim gibi degildi,sera yaninda kendi yaslarinda bi erkekle el ele karsimda duruyordu.aglamamak icin kendimi cok zor tutuyordum.iste sera konustu bana yanindakinin erkek arkadasi oldugunu ve bugun bize katilacagini soyledi.o cumleden sonra kendimi durduramadim ve aglayarak yukariya odama ciktim annemde arkamdan geldi,ben aglarken beni kucagina aldi ve yine ayni seyleri soyledi,o gunden bir kac gun gecti ben yine ayni sekilde okula gidiyordum,disarida arkadaslarimla oynuyordum ama serayi hic gormuyordum,aradan bi kac ay gecti serayi tamamen unutmustum,annem bana seranin ailesiyle birlikte baska bir eve tasindigini soyledi bense yemek yiyordum ve hic bir sey soylemedim.ve simdi gecektende o gunleri gulerek hatirliyorum.ama arada aciklanmamis bir sey vardi,gercekte her sey benim bildigim gibi degilmis.o gun yani benim seraya ona asik oldugumu soyleyecegim gun odamda prova yaparken annem beni izlemis, ve serayi arayip boyle bir oyun oynamasini istemis,cunku gercektende sera bi kac gun sonra tasincakmis ve eger ben olayin gercek yuzunu gormeseydim hep ona asik olarak kalacaktim ve cok aci cekecektim.annem her zaman oldugu gibi beni korumus o gun.bunun icin anneme cok tesekkur ederim.her zaman yanimda oldugu icin ve hep bana destek oldugu icin.ben ailemi gercekten cok seviyorum ve bu ailede oldugum icin cok sansli oldugumu dusunuyorum.iste boyle arkadaslar alex bunlari soylemis.ve o gunden sonra 7rakami onun icin sans rakami sayiliyormus.cunki kendisi ilk kez 7yasinda asik olmus 17 yasindaki bir kiza, ve hayatinin en uzun ve en unutulmaz iliskisinede 17yasinda baslamis kendisi.fairytale i yazdigi kizla 17yasinda tanismis ve 5yil birlikte olmus
...BENSU...
Moderatör
Moderatör
...BENSU...

Doğum tarihi : 26/06/95
İş/Hobiler : Keman Çalmak - Arkadaşlarımla Vakit Geçirmek
Lakap : Besnu

MesajKonu: Geri: alexander'ın ilk aşkı   alexander'ın ilk aşkı Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 5:28 pm

paylaşımın için saol
GÜLNİiHAL

İş/Hobiler : GÜL NİHAL
Lakap : ALEXANDER RYBAK HAYRANII

MesajKonu: Geri: alexander'ın ilk aşkı   alexander'ın ilk aşkı Icon_minitimeÇarş. Ekim 14, 2009 10:14 am

AYY CANIMMMM ZAVALLI... TEŞEKKÜRLER
...BENSU...
Moderatör
Moderatör
...BENSU...

Doğum tarihi : 26/06/95
İş/Hobiler : Keman Çalmak - Arkadaşlarımla Vakit Geçirmek
Lakap : Besnu

MesajKonu: Geri: alexander'ın ilk aşkı   alexander'ın ilk aşkı Icon_minitimePtsi Haz. 28, 2010 11:32 am

yalnız çok üzüldüm yaaa :((((

alexander'ın ilk aşkı
1 sayfadaki 1 sayfası